Vesti | News
back 

 

Program otvaranja | Opening Programme

 

petak,
29. septembar 2006, u 19 sati
Svečano otvaranje i dodela nagrada
47. Oktobarskog salona
Muzej 25. maj
Muzej istorije Jugoslavije,
Botićeva 6

sreda,
27. septembar 2006, u 19 sati
Nedko Solakov: Baština
Legat Milice Zorić i Rodoljuba Čolakovića, Muzej savremene umetnosti
Rodoljuba Čolakovića (Drajzerov prolaz) 2

petak,
29. septembar 2006.

16:00 – 18:00 – Knez Mihailova
Endre Tot,
Zero – Advertisment – Action
,

performans

Svi drugi prostori 47. Oktobarskog salona
biće otvoreni u petak,
29. septembra 2006,
12:00 – 20:00

petak – nedelja,
29. 9 – 1. 10. 2006.

Dvorana Kulturnog centra Beograda,
Kolarčeva 6
11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Video program

subota,
30. septembar 2006.

15:00 – 16:30Dvorana Kulturnog centra Beograda, Kolarčeva 6
Panel diskusija kustoske radionice
47. Oktobarskog salona
Umetnost, život i kustoska praksa
učesnici: Zdenka Badovinac, Dunja Blažević, Rene Blok, Jelena Vesić, Barbara Hajnrih, Marta Kuzma, Marija Lind, Aleksandra Estela Bjelica Mladenović, Edi Muka, Robert Stor, Ivet Curlin i učesnik kustoske radionice
moderator: Branislav Dimitrijević

17:00 – 17:45
Dvorana Kulturnog centra Beograda
Kolarčeva 6
Razgovor sa Robertom Storom
vodi Jovana Stokić

19:00 – 19:30
Umetnički paviljon Cvijeta Zuzorić
Mali Kalemegdan 1
Koncert Karlesa Santosa,
Hommage Žoanu Brosi

21:00
Galerija
Srpske akademije nauka i umetnosti,
Knez Mihailova 35
Koncert Karlesa Santosa, NO TO NO

 

 

Friday,
September 29th 2006, at 19:00
The opening ceremony of the 47th October Salon and the
presentation of awards

The Museum of May 25th
the Museum of Yugoslav History,
Botićeva 6

Wednesday,
September 27th 2006, at 19:00
Nedko Solakov: Heritage
The Legacy of Milica Zorić and Rodoljub Čolaković,
the Museum of Contemporary Art
Rodoljuba Čolakovića (Drajzerov prolaz) 2

Friday,
September 29th 2006

16:00 – 18:00 – Knez Mihailova street
Endre Tót,
Zero – Advertisment – Action
,
performance

All other venues of the 47th October Salon
will be opened on Friday,
September 29th 2006,
12:00 - 20:00

Friday – Sunday,
September 29th – October 1st 2006

The Belgrade Cultural Centre Cinema Hall,
Kolarčeva 6
11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Video Programme

Saturday,
September 30th 2006

15:00 - 16:30 – The Belgrade Cultural Centre Cinema Hall, Kolarčeva 6
Panel discussion of the curatorial workshop of
the 47th October Salon
Art, Life & Curating
Participants: Zdenka Badovinac, Dunja Blažević, René Block, Ivet Curlin, Barbara Heinrich, Marta Kuzma, Maria Lind, Aleksandra Estela Bjelica Mladenović, Edi Muka, Robert Storr, Jelena Vesić and a member of the curatorial workshop
Presentation: Branislav Dimitrijević

17:00 − 17:45
The Belgrade Cultural Centre Cinema Hall,

Kolarčeva 6
Interview with Robert Storr
conducted by Jovana Stokić

19:00 – 19:30
The Cvijeta Zuzorić Art Pavilion,

Mali Kalemegdan 1
A concert by Carles Santos,
Hommage to Joan Brossa

21:00
The Gallery
of the Serbian Academy of Sciences and Arts,
Knez Mihailova 35
A concert by Carles Santos, NO TO NO